Lůzr

„Stačí jen velké odhodlání“

Lůzr header image 2

Tandemový seskok padákem – jaké to bylo

Červenec 4th, 2013 · 4 komentáře · Investice, Ze života

IMG_2860

Neustále vysedávám u počítače, potřeboval jsem už tedy nějaké pořádné zpestření, právě proto jsem si na rok 2013 dal tandemový seskok coby předsevzetí. Nechtělo se mi za to dávat ty peníze, naštěstí jsem měl spolužáka, který měl seskok již zaplacený a já mu slíbil, že půjdu s ním. Hned jak se udělalo hezky, zarezervovali jsme si termín a jeli do Kolína na letiště, kde se seskok uskutečnil. Seskok se tedy uskutečnil v sobotu 16.6.2013 kolem oběda, nebál jsem se před seskokem ani během ale již při volném pádu mi zaléhali uši, bylo to nepříjemné ale dalo se to vydržet. Když se nám otevřel padák, bylo to super ale po chvíli mi k zalehnutým uším začalo být špatně od žaludku, začalo mi být horko a prostě celkově špatně.

Vše dopadlo v pořádku, i přes ty drobné nepříjemnosti to dopadlo skvěle – určitě toho nelituji, znovu bych do toho asi už nešel. Nestál bych znovu o to abych měl dva dny zalehlé uši, bylo mi celý den špatně a odplivával krev. Poté, co jsem seskočil a ten pocit euforie mne přešel, začal jsem si říkat co bych zkusil dalšího – teď už mám spíše takové dlouhodobé přání, vypadá to tedy že v blízké době nic extrémního nevyzkouším.

Tags:

4 komentáře so far ↓

 • counter en ligne

  nad tandemovým zoskokom uvažujem už skoro rok, toto leto si chcem tiež skočiť len trochu si ma odradil s tým že z toho bolia uši a to odplivanie krvi

  • Ladislav Balon

   Rozhodně se nenech odradit, netrpí tím každý – víc náchylný je člověk který má alespoň trošku rýmu (třeba alespoň ráno). Jednou za život se to vyplatí absolvovat 😉

 • Marty Dean

  Já si taky skočil tandem, celkem v pohodě jen ca kilometr nad zemí jsem se pozvracel. Jo, před skokem si nedávajte hamburgra s colou 🙂 raději pár hodin dietu. Přes víkend skáč znova, bylo to supr.

 • Radim

  Tandem jako takový je o ničem, lepší je si skočit samotný seskok, to je dalekom větší adrenalin.