Rubriky
Sponzorované články

Zvyšte svoji výkonnost s pomocí smart elektroniky

Trend smart elektroniky odstartoval s nástupem chytrých telefonů. Ty se postupně propojily s našimi počítači, notebooky a tablety, pak s drobnou nositelnou elektronikou, jako jsou hodinky a fitness náramky, a nakonec i s našimi domovy a auty. Při správném využití vám dokážou chytré technologie usnadnit život a stát se cestou ke zvýšení výkonnosti.

Plánujte

Využijte některou z aplikací, které fungují na principu kalendáře nebo seznamu úkolů. Dnes už bývají propojené s emailovou schránou i sociálními sítěmi, takže se vám do takového digitálního diáře automaticky zaznamenávají plánované aktivity, další si pak můžete přidat ručně. 

Včas se vám potom objeví upozornění na blížící se události nebo termíny, a také všechny důležité poznámky budete mít v mobilu vždy po ruce. Díky tomu konečně pustíte z hlavy spoustu maličkostí, na které jste se neustále snažili nezapomenout, a budete se moct naplno soustředit. 

Automatizujte

Nemuset se zaobírat opakovanými činnostmi, které za vás zvládne vyřešit chytrý pomocník, to ušetří spoustu času a starostí. Určitě už jste si zvykli, že nemusíte každý večer natahovat budík, ale máte na mobilu nastavené opakované buzení. E-mailová schránka vám třídí příchozí poštu podle důležitosti a v době dovolené umí posílat automatickou odpověď komukoliv, kdo by vás sháněl. 

Pokud ale zainvestujete do smart technologií také v domácnosti, dokáže vám kávovar sám připravit ve správný čas ranní kávu, po vašem odchodu do práce se úsporně sníží teplota v domě a chytrá lednice vám včas připomene, že máte koupit mléko. Takové praktické vymoženosti seženete dnes už za dostupné ceny a navíc můžete uplatnit třeba v e-shopu okay slevový kupon. 

Majitelům chytrých automobilů se dokonce jejich vymazlený kočár v zimě dokáže sám zbavit námrazy na oknech ještě před příchodem řidiče. Kdokoliv už někdy ve vánici škrábal zamrzlé čelní sklo, nemůže než závidět.

Analyzujte

Protože neustálá dostupnost internetu, sociálních sítí a her může snadno zdržovat člověka od práce, existují i aplikace, které vás dokážou ohlídat a upozornit, když jste příliš dlouho neproduktivní. Takže už žádná prokrastinace. 

Díky fitness náramkům můžete navíc kontrolovat nejen svoji produktivitu, ale i fyzickou aktivitu a základní ukazatele zdravotního stavu. Nejnovější modely umí i rozpoznat reakci těla nebo sledovat kvalitu spánku, aby vás pomohly ke zdravějšímu životnímu stylu. Novinky v kategorii nositelné smart elektroniky seženete zpravidla online, a například na e-shopu smarty slevanikoho nemine..

Modernizujte

Když se rozhodnete svůj život provázat se smart technologiemi, snadno na nich začnete být závislí. Jakmile si zvyknete na efektivitu, s jakou díky nim dokážete pracovat, už si nebudete chtít připustit snížení výkonnosti. 

Proto držte krok s vývojem, pravidelně aktualizujte aplikace a čas od času si pořiďte nový typ smartphonu, chytrého náramku a dalších elektronických pomocníků. Vhodná doba pro výměnu za novější model může být díky slevovým poukazům z buykers.cz právě teď.