Rubriky
Sponzorované články

Potřebujete průzkum?

Mnoho lidí potřebuje čas od času vypracovat průzkum, ať už se týká čehokoliv. Doba, kdy bylo nutné stát venku s papírem v ruce je dávno pryč, a nyní lze vše vyřešit přes internet. A právě v tu dobu přichází na řadu služba Vyplňto.cz, která je určena všem těm, kteří potřebují získat rychle a snadno názor veřejnosti. Samozřejmě základem služby je registrace do ní. Na výběr je několik tarifů, včetně toho, kdy lze dotazník vytvořit zdarma. Jedinou podmínkou je vyplnit 10 dotazníků jiných lidí. Ti tak nejenom získají respondenty, ale v budoucnu je díky této podmínce získáte i vy.

Po registraci již není nic snadnějšího, než vytvořit první dotazník. Jeho výhodou je určitě snadnost vytvoření, a samozřejmě samostatné větvení otázek, kdy se vezme v potaz odpověď na tu předcházející. Vybrat si samozřejmě můžete i to, zda dané výsledky budou skryté, nebo veřejné. Po vytvoření už nezbývá než získat respondenty. Ty jsou osloveny buď v rámci cílové skupiny, nebo v rámci partnerských webů. K tomu všemu však můžete získat i oslovení více než 50 000 dalších respondentů, což je v některých případech nezbytné, aby bylo veřejné mínění co nejrelevantnější. Získávání respondentů je jednodušší i díky skvělé aplikaci určená pro tablety nebo mobilní telefony. Tato aplikace je samozřejmě distribuována zdarma.

Posledním krokem je vyhodnocení celého průzkumu. Díky využití této online služby tak může být vyhodnocení automatické, a to včetně převedení výsledků do grafů, nebo si můžete stáhnout surová data. Ty jsou ve formátech pro MS Excel, ve formátu CSV a v mnoha dalších. Tato služba je tak ideální pro studenty, které čeká diplomka nebo bakalářka, pro firmy které si chtějí nechat vypracovat marketingový průzkum, nebo třeba i pro obce, které mohou zjistit, co občanům ve městě chybí.