Rubriky
Sponzorované články

Podnikání z centra Prahy

Podnikatel

Chcete na své obchodní partnery udělat dojem moderní kanceláří na prestižní pražské adrese, ale nemáte chuť ztrácet čas hledáním vhodných prostor ani riskovat, že vám po čase přestanou vyhovovat? Chytrým řešením mohou být flexibilní kanceláře. Jednoduše si pronajmete prostory, které potřebujete, na dobu, která vám vyhovuje. A to klidně jen na hodinu.

Na výběr ze 4 pražských lokalit

Prestižní adresa jako sídlo firmy či místo obchodní schůzky má nezanedbatelné výhody. „Reprezentativní místo může firmě pomoci získat nové talenty, zvýší se produktivita a pracovní nasazení. Příjemné prostředí má pozitivní vliv na fyzický i psychický stav jedince, prezentuje kulturu a image firmy, zvyšuje kreativitu zaměstnanců,“ napsal pro Hospodářské noviny realitní odborník Michal Pich.

Kompletně zařízené kanceláře, kam stačí jen přijít a pustit se do práce, v tuzemsku nabízí například mezinárodní společnost Regus. Zájemci si mohou podle svých potřeb zvolit dlouhodobý, krátkodobý či občasný pronájem. Konkrétně v Praze si vybírají ze čtyř moderních objektů na prestižních adresách, včetně oblíbené business lokality Praha 4 (více informací na webu Regus.cz)

Kancelářské prostory přístupné čtyřiadvacet hodin denně si zarezervují na libovolně dlouhou dobu. Zároveň mohou využívat i zasedací prostory a videokonferenční a obchodní salónky.

Díky profesionálnímu servisu, který poskytuje zkušený tým, klientům odpadnou starosti se stávkujícím kávovarem, chybějícím papírem do kopírky nebo skomírající Wi-fi. Mohou také využívat řadu doplňkových podpůrných služeb. Veškeré poplatky přitom jednoduše uhradí v jediné faktuře.

Občasná flexibilní pracoviště jsou výborným řešením zejména pro cestující prodejní a projektové týmy nebo školicí firmy. Kanceláře, které se dají pronajmout třeba jen na dva dny v týdnu, často využívají podnikatelé, kteří pracují z domova, ale se svými partnery a klienty se chtějí scházet v důstojném a klidném prostředí.

Krátkodobý pronájem prostor také pomůže úspěšně překlenout dobu, po kterou stálé prostory firmy prochází rekonstrukcí.

A pokud usoudíte, že je čas na změnu, společnost Regus nabízí zajímavý bonus. Můžete se přemístit do jiné z 2 000 lokalit ve 100 zemích světa, kde zajišťuje komfortní kancelářské prostory. A to rychle, snadno a bez poplatků.