Rubriky
IT Ze života

Můj denní režim

Víkend
Vstávám kolem 7:00 – 8:00
Vezmu si prášky, poté se nasnídám (obvykle u počítače) při čemž vyřídím emaily
Po snídani se vrhnu na ranní hygienu a poté až do oběda jsem na PC kde dělám na projektech, čtu články nebo získávám více informací z oboru.
Po obědě obvykle opět pracuji na počítači až do večera, mezitím si zacvičím na karimatce v pokoji, zajdu ven jen tak pokecat nebo jedu navštívit babičku apod. k víkendu patří i nějaké to posezení v hospůdce, to ale není pravidlem!
Sobotní večer býval většinou spojený se slovem párty avšak poslední dobou máme většinu zápasů (fotbalových) v neděli ráno, tak zůstávám sobotní večery doma nebo jen zajdeme na chvíli do hospody.
Spát chodím obvykle kolem 23 hodiny, v neděli jsem až do takových 14 hodin na fotbale, poté se najím… kouknu na učení do školy a pak mohu dělat opět na projektech v IT, nebo pracuji na zahradě… jdeme ven.. to je různé.

Školní den
Záleží hodně na tom, jestli máme odpolední vyučování nebo ne…
Ráno vstanu v 6:00, vezmu si prášky, nasnídám se u počítače, vrhnu se na ranní hygienu a v 7:00 jedu do školy. Škola nám začíná od 8:00 a končíme buď v 13:15 což se dostanu domů do 15 hodin obvykle a nebo končíme v 15:45, a to se dostanu domů po 18 hodině.
Doma toho potom už moc nestihnu, udělám jen to nejnutnější a jdu si lehnout, protože jsem unavenej…

Ačkoliv ráno obvykle nedělám nic náročného na přemýšlení (odepisování na emaily), neměli by jste si v tomto ze mě brát příklad. Ráno je ideální pro náročné aktivity jelikož nám mozek pracuje asi nejlépe z celého dne!

2 reakce na „Můj denní režim“

Beru prášky „Omeprazol AL 20“, je to kvůli břichu které mě jinak celkem dost bolí. Snažil jsem se již asi 5x prášky vysadit, vždy to ale skončilo velikými bolestmi.

Komentáře nejsou povoleny.