Rubriky
Internet

Jak nas*** copywritera aneb zkuste „predat obraz online“

Poslední dobou jsem zadával copywriterům větší množství článků na různá témata. Zadával jsem jak ty snazší témata mezi která patří například (Půjčky, Sms půjčky, Zahradní nářadí, Kabelky…) tak také témata která nejsou úplně běžná, jako (Litinová kamna, Kompenzace za zpoždění letu, Predaj obrazov online…). Copywriteři se občas i bouřili, vyslechl jsem si několik nadávek jako například „to ses pos*** ne? Jak mám na tohle napsat 250 slov?“…

Opravdu mne pobavila má konverzace na FB s jedním copywriterem, trochu jsem se nad tím pozastavil a zamyslel… zde je screen.

Myslím že to není úplně ten správný přístup k práci, ještě že je více lidí mezi které mohu tuto práci rozložit.

2 reakce na „Jak nas*** copywritera aneb zkuste „predat obraz online““

Vaše chování ale pane taky není zcela korektní, necháte si udělat práci a ani za ni nezaplatíte a máte jakési mlhavé výmluvy kvůli pár nefuknčním odkazům, kterých bylo stejně schválně více, než bylo domluveno… Nejradši bych Vám za to jak jste se mnou vyje*** jednu natáhal !!!

Zdravím Vás,
pokud si správně vzpomínám tak jsme byli domluveni na tom, že vám zaplatím za každý odkaz který povede na můj web. Vy jste mi zaslal seznam webů, kam jste umístil odkazy ale správně jich bylo +- 7? Buď na webech nebylo vloženo vůbec nic a nebo to nebyli odkazy, nýbrž pouhý text! Já Vám napsal aby jste odkazy opravil a zaslal mi seznam zpět, poté jste již neodpověděl.
Pošlete mi na můj mail seznam ještě jednou spolu s číslem účtu a peníze Vám rád zašlu pokud budou odkazy v pořádku.
Přeji Vám mnoho úspěchů do budoucna!

Komentáře nejsou povoleny.