Rubriky
Ze života

Zhodnocení prázdnin

Před začátkem letních prázdnin jsem byl odhodlaný celé prázdniny pracovat, učit se a být produktivní. Toto odhodláni mi bohužel vydrželo zhruba týden, vždy večer jsem si psal plán na následující den. Problém byl pravděpodobně v tom, že jsem si toho vždy vypsal veliké množství a poté jsem prostě nestíhal plnit všechny mnou zadané úkoly.

Nicméně během prázdnin jsem udělal i tak nějakou tu práci, pobavil jsem se s kamarády a dá se říct že si i odpočinul… minimálně se oprostil od denního stereotypního žití který mne zanedlouho opět čeká.

Během prázdnin jsem udělal toto

Nakoupil, zainvestoval či vytvořil tyto projekty:
http://svet-pujcek.eu
http://cleverad.cz
http://lpujcky.cz
http://nadrzenci.cz
http://sms-zdarma.info
http://investice.info
http://doktorzdarma.cz

Dovolená v Chorvatsku, aneb dovolená na vlastní pěst


http://extrahazard.cz
+ dalších zhruba 5MFA webů

Prodal, zbavil jsem se nebo nechal expirovat tyto domény/weby

http://rivalove.it
http://fotbalcesky.cz
http://karaoketextz.cz

 

Co se týká nových vědomostí, tak to jsem na tom takto

Získal jsem skvělé Know-How v oblasti Affiliate
Zase o něco více jsem pochopil logiku žen
Naučil jsem se programovat parsery v PHP které si dokážou uchovat cookie
Při přesouvání všech mých webů na nové železo jsem přišel na ty nejzákladnější věci které jsem dříve nevěděl 🙂
Přišel na nové způsoby monetizace webů

 

Relax a odpočinek nechyběl ani letos
Letos má jediná pořádná dovolená byla na Sázavě, kde jsem s kamarády strávil pouhé 3 dny které byli ale skvělé! Mimo tyto 3 dny na Sázavě, konkrétně Sluneční zátoka jsem snad každý den někam chodil, jezdil… občas to byla nějaká ta diskotéka, podruhé zase jsme jen zašli na jedno malý, chlazený 🙂
Nedaleko mého domova jsme i jeli na kole na Pamětník kde bylo opravdu skvělé koupání, víckrát jsme ovšem byli v bázeně a nebo Labi kde sice není voda tolik čistá ale zábavy jsme si užili mnoho.

Díky těmto dvou měsícům (hlavně díky dnům strávených na Sázavě) jsem si opět uvědomil že život je o tom abychom si ho užívali… po pár dnech strávených doma po této tří denní dovolené jsem se opět začal hecovat a začal rozvíjet sám sebe… s kamarádem jsme byli omrknout trénink MMA v Pardubicích kam bych rád začal od nového roku chodit.
I když je život náš a měli bychom si ho užívat, tak jsem stále zastánce i názoru že žijeme pouze jednou a máme od života chtít co nejvíc => nemůžeme si tedy pouze užívat ale také musím dřít abychom měli to co opravdu chceme!

Zhodnocení
Prázdniny jsem si užil a ničeho nelituji, nejvíce mám radost z nových lidí které jsem poznal a z nových zkušeností. V tomto článku jsem samozřejmě nevypsal všechny zážitky, něco si musím nechat pro sebe 🙂

6 reakcí na „Zhodnocení prázdnin“

Myslím si, že prázdniny jsou ideální čas pro to, abysme se zabývali něčím co nás zajímá a učili se něco nového. Škola je takový umělý motivátor. Takže si, Ladislave, myslím, že jsi to pojal ideálně 😉

Děkuji, no také jsem to právě nikde ještě neviděl ale říkal jsem si jestli to vůbec mám dělat. Takto si ale lidé mohou vybrat 🙂 do budoucna možná ještě vyzkouším video (výběr mezi třemi formáty [text|video|audio])

celkom pekný blog, mám 17 rokov a venujem sa tvorbe webu asi cca pol roka a celkom ma to baví, tvoj blog ma namotivoval založiť si tiež vlastný blog,
prajem veľa úspechov a nech sa ti darí

Komentáře nejsou povoleny.