Rubriky
Ze života

Všichni jenom brečí!

Mnoho lidí si pořád jen na něco stěžuje ale když má možnost něco změnit, tak nehne ani prstem! Připusťte si už konečně že jde změnit naprosto vše, stačí jen opravdu chtít. Každý z nás si už někdy na něco stěžoval, to je jasné… tomu se asi ze začátku nikdo neubrání. Důležité je ale uvědomit si, že pokud budeme fňukat a naříkat, tak to náš problém nevyřeší. Dělejte něco pro to, aby jste se měli lépe!

Skvělou ukázkou jsou letošní volby, celý rok ze všech stran slyším nadávky na poslance a podobné osobnosti. Když má ale možnost lid něco změnit, tak to dopadne tak, že se zúčastní voleb do zastupitelstev krajů pouhá 1/3 lidu! Vzpamatujte se lidi!

Škoda, že ještě nejsem moc seznámen se zahraničím a nemohu porovnávat Čechy s okolními zeměmi, opravdu mi ale přijde že jsou Češi až moc závistiví, líní, tvrdohlavý a jen si stěžují! Hromada lidí nadává na naše šikmooké spoluobčany že nám vybírají pracovní místa a Češi jsou potom nezaměstnaní. Proč to tak ale asi je? Pokud jsme málo draví tak holt přijdeme o pracovní místo, pokud chcete neustále přidávat na platu a váš kolega si vystačí se základní mzdou… no, tak to už je trochu problém ale zase… můžete se na nějakou dobu uskromnit, vzdělávat a poté dostat lepší místo a nebo začít podnikat!

Vždycky je nějaké řešení

1 komentář u „Všichni jenom brečí!“

Přesně jsi to trefil. Pravdu nikdo nechce slyšet. Každý chce, aby lepší zítřek pro nás zajisti „ten druhý“.
Morálně jsme celá společnost před totálním úpadkem. Inteligenčně jsme na tom hůře, jak malé děti, které pláčou, protože si s problémem nemůžou poradit sami. Dospělí křičí změňte ten „marast“ a nehnou ani tím prstem!

Komentáře nejsou povoleny.