Rubriky
Podnikání

VIPzakazka.cz – portál pro ty, kteří chtějí být na webu „VIDĚT“

10422430_446524125496919_6447166478266004831_nProjekt portálu www.vipzakazka.cz je určen všem, kteří potřebují kvalitní, rychlé a spolehlivé služby v oblasti programování aplikací, webového designu nebo digitálního marketingu. Dnešní svět businessu je více jak dříve opřen o internet a využívání počítačových aplikací v nejrůznějších zařízeních, od stolního počítače až po chytrý telefon. Jen ten, kdo tento moderní trend dokonale zvládá, může účinně nabízet své produkty a služby. Pro ty, kteří hledají profesionální podporu a pomoc právě v této oblasti byly vytvořeny stránky VIPzakázka.

Pod „jednou střechou“ zde obrazně najdete všechny podstatné služby jak pro vytváření aplikací pro iOS, Android, web či PC desktop, tak i webový design a dnes již nezbytné marketingové služby: texty, grafiku, marketingovou komunikaci i služby pro úspěšné obchodování na internetu.

 

Vše si také můžete interaktivně objednat. Stačí se jen bezplatně zaregistrovat a přihlásit do systému. Vše co potřebujete nebo poptáváte pak jednoduše vyberete a zadáte jako svou zakázku přímo do systému, on-line a bez jakýchkoli časových ztrát.

Potřebujete napsat text nebo přeložit či zkorigovat již vytvořený článek?

Využijete formuláře v sekci „Texty“.

Potřebujete naprogramovat webové stránky nebo Vaši vlastní aplikaci pro mobil či desktop?

Zvolíte vše potřebné v sekci „Programování“.

Pro veškeré grafické práce – od loga přes web až po kompletní DTP řešení – je k dispozici další sekce „Grafika“.

Pro marketingové činnosti, které poptáváte, tedy cokoli z kategorií jako je:

  • nastavení Google Analytics,
  • linkbuilding,
  • správa PPC kampaní,
  • SEO optimalizace,
  • tvorba virálních videí,
  • emailing,
  • tvorba podpůrných webu či landing pages,
  • telemarketing,
  • roznos letáků.

Stačí vyplnit patřičný formulář v sekci „Marketing“.

Stranou nezůstávají ani „ostatní služby“ jako je fotografování, služby virtuální asistentky, vedení účetnictví nebo PC pohotovost.

Systém všechny Vaše požadavky zaznamená a automaticky zařadí ke zpracování. Tým odborníků a specialistů začne na Vašich zakázkách okamžitě pracovat a Vy díky svému přístupu na Váš účet u www.vipzakazka.cz máte vše pod kontrolou.

Vaše podnikání přes Internet nikdy nebylo snazší!