Rubriky
Ze života

Requiem za sen – omamné látky a závislosti

Nyní jsem měl možnost shlédnout film s názvem Requiem za sen, který mě zaujal natolik, že se jeho tématu budu držet i v tomto příspěvku. Tento film je z roku 2000 a jeho původ je z USA, film trvá 102 během kterých si snad každý divák uvědomí jak je zdraví a přátelství důležité.
Film je spíše vhodný pro zamyšlení se nad problematikou závislostí a omamných látek. Dokumentů o různých feťácích kteří skončili špatně jsem již viděl mnoho, neustále nám podobné filmy pouštěli ve školách! Na střední škole jsem měl možnost se zúčastnit přednášky opět na téma „závislosti“, myslel jsem že se nic nového nedozvím, mýlil jsem se.
Na této přednášce nám pán, který se o závislosti zajímá a sám s nimi měl zkušenosti, vyprávěl také o závislosti na pornografii.
Všem doporučuji film shlédnout! Pokud vám už na sobě samotnému nezáleží a drogy požíváte, tak by vám alespoň mohlo záležet na společnosti jako celku a dělat něco pro ni, vytvářet hodnoty místo krádeží za účelem získání peněz na další fet.

Nikoho neodsuzuji, je na každém kdo jak žije… nikoho se změnit nesnažím, ani vy to nezkoušejte… jen nabídněte pomocnou ruku

1 reakce na „Requiem za sen – omamné látky a závislosti“

Komentáře nejsou povoleny.