Rubriky
Sponzorované články

Při prodeji nemovitosti je vhodné zvolit pouze jednu realitní kancelář

Ať už prodáváte byt či dům, nebo třeba chatu nebo pozemek, určitě uvažujete nad tím, obrátit se na realitní kancelář, která vám může samotný prodej určitě ulehčit. Pokud hledáte tu pravou, která je skutečně špičkou ve svém oboru, tak je to Maxa Reality. Samozřejmě při vašem prodeji byste se měli orientovat pouze na jednu realitní kancelář, jelikož i to vám může přinést výhody.

V první řadě se jedná o jakousi exkluzivitu třeba na inzertních serverech. Určitě nebude působit dobře, pokud by tam právě vaše nemovitost figurovala několikrát, ve stejných kategoriích. V nejhorším případě za různé ceny. To na budoucího kupce určitě nepůsobí dobře. Plně stačí jeden inzerát od jedné realitky, které ho bude stále posouvat dopředu. Ta navíc může investovat více času i prostředků do dalších forem propagace právě její nemovitosti, jelikož má jistotu, že prodá právě ona, a vynaložené úsilí bude kompenzováno právě získanou provizí z prodeje.

Navíc u jedné realitní kanceláře je celý prodej přehledný, kdy přesně víte, kolik je zájemců, či kolik bylo prohlídek. Navíc se prohlídky organizují velmi snadno. Oproti tomu u více realitních kanceláří zároveň často ztratíte přehled o zájemcích, začnou se vám krýt termíny různých prohlídek, budete je muset rušit či přesouvat, což taktéž určitě nijak dobře nezapůsobí. Čím více však bude vaše jednání profesionálnější, tím větší máte jistotu prodeje. Tak vyberte pouze jednu realitní kancelář, ideálně zmíněnou Maxa Reality, která vám bude v celém procesu prodeje pomůže a bude moci dělat maximum proto, aby i váš dům či byt prodala právě ona.