Rubriky
Sponzorované články

Nejlepší příležitosti k pronájmu kanceláře

Rozhodli jste se pronajmout si kancelářské prostory? Vybrané kanceláře by měly mít zajímavou lokalitu, být dobře vybavené a především co nejméně nákladné?

Hlavně je nejlepší zapomenout na to, co si představujete pod tradičním pojmem pronájem kanceláře.

Se společností Regus totiž dostáváte daleko více.

 

Tato nadnárodní firma byla založena před 20 lety v Bruselu. Nyní je s 1200 lokalitami v 95 zemích a 550 městech největším poskytovatelem flexibilních pracovišť.

Kancelářské prostory společností Regus jsou velice variabilní, takže vždy získáte to, co právě potřebujete.

 

  • Soukromá, sdílená nebo velkoprostorová pracoviště

  • Zasedací místnosti

  • Obchodní salónky

  • Virtuální kanceláře

 

To vše vybavené podle vašich představ se specializovanou podporou prakticky zaměřených týmů společnosti Regus.

Kanceláře k pronájmu v České republice naleznete v pěti pobočkách v Praze a v Brně a připravuje se otevření lokality v Ostravě.

 

Office space může být vybaven nejmodernější informační technologií včetně internetového připojení, bílé tabule, flipchartu a občerstvení. Lze získat i prvotřídní catering. Společnost Regus může podpořit vaše podnikání administrativou, třeba i vedením účetnictví. Vše lze nastavit flexibilně podle vašich představ tak, abyste nemuseli platit za něco, co právě nepotřebujete.

Společnost podporuje své klienty i na služebních cestách, a proto v rámci programu Businessworld máte kancelářské zázemí kdekoliv a kdykoliv.

 

Oproti tomu služby virtuální kanceláře nevyžadují vaši osobní přítomnost. Recepční vyřídí vaše telefony a korespondenci v několika jazycích. Získáte prestižní obchodní adresu a místní telefonní číslo. Tímto způsobem můžete třeba přes noc zřídit obchodní pobočku na druhém konci světa.

 

Regus neustále zlepšuje a rozšiřuje své služby. S ohledem na stále rostoucí počet povodní a jiných katastrof, nabízí:

  • Asistenci – jednoduché a nízkonákladové nouzové řešení

  • Obnovu – rentabilní obnovu provozu

  • Zálohu – úplné obnovení pracoviště

 

Nepropásněte svou nejlepší příležitost a kontaktujte společnost Regus prostřednictvím webových stránek www.regus.cz nebo si promluvte s obchodním poradcem na čísle (+420) 222 191 100.

 

1 komentář u „Nejlepší příležitosti k pronájmu kanceláře“

Spolupráci s Regus si nemůžu vynachválit a doporučuji ji všem, kteří řeší kancelářské prostory. Využíváme i doplňkové služby a je to full servis se vším všudy 🙂

Komentáře nejsou povoleny.