Rubriky
Internet Investice

Nápady na podnikání

Zmrzlinový stánekPodnikat se dá opravdu ve vše, píšu si s mnoha lidmi kteří začínají podnikat v různých oborech a kolikrát si sám pro sebe říkám že je to nesmysl. Po nějaké době se ale divím tomu, jak se jim skvěle daří. Sám mám v šuplíku spoustu projektů kterým stále věřím a myslím si že by mohli skvěle fungovat… co mi tedy chybí k realizaci? Čas!

Bohužel ještě stále studuji a tak toho příliš nestihnu a další problém je, že se neustále zaobírám MFA weby, které přinášejí minimální zisky a sežerou velkou část mého volného času. Nyní až si opět udělám pořádek na stole, pokusím se rozjet adult web, eshop a jeden provizní systém… do toho ale neustále budu zadávat zakázky lidem na tvorbu mini webů které budou umístěné na pěkných doménách a subdoménách.

Abych Vám, mým čtenářům v tomto článku poskytl nějakou hodnotnější informaci, pokusím se popsat jeden můj záměr, který jsem kvůli obtížnosti smetl ze stolu. Jednalo by se o systém, který by sloužil majitelům webů. Měli by po přihlášení kompletní kontrolu nad svými weby a výdělky. Po přihlášení by měli pod tímto jedním účtem správu domén, hostingu, výdělků z různých systémů, přímo v systému by bylo nějaké aukční rozhraní pro uživatele -> mohli by kupovat či prodávat weby/domény/reklamu. Nechyběla by ani správa účetnictví nebo např. přehled o tom, jaký web kolik zabírá prostoru či jakou má návštěvnost. Takovýto komplexní systém na internetu chybí a určitě ne jen mě!

6 reakcí na „Nápady na podnikání“

nechci te odradit, ale tvuj napad je tak narocny na vytvoreni ze bych ti radeji doporucil zamerit se na neco jednodussiho a neztracet cas a energii tim co nema moc sanci na uspech,…

Ano, právě tento nápad jsem smetl ze stolu díky jeho náročnosti. Pokud by zde ale něco podobného, propracovaného vzniklo, tak si myslím že by to sklidilo veliký úspěch.

Myslím, že jedinou šanci rozjet něco takového má provozovatel nějaké služby/hostingu/reklamního systému, který má na trhu majoritní postavení. A i tak by to asi muselo být hodně dobře napsané aby to spíše uživatele neomezovalo …

Je pravda že i kdyby byl systém sebelepší, tak nejtěžší bude propagace… no, stejně si myslím že se do toho nikdo nepustí 🙂 pokud se ale někdo takový najde, tak mu držím palce!

Něco podobného, privátního plánuji udělat pro své weby, nebude to tolik rozsáhlé ale mělo by to urychlit práci při stále se opakujících se úpravách na webech.

podľa mňa vytvoriť také niečo je nereálne, teda jeden človek by mal problém to spraviť tak aby to spoľahlivo fungovalo

Komentáře nejsou povoleny.