Lůzr

„Stačí jen velké odhodlání“

Lůzr header image 2

Jak se stát finančně nezávislým?

Září 18th, 2011 · žádné komentáře · Finance

Mnoho lidí by chtělo být finančně nezávislých, není na to žádný recept který vám finanční nezávislost zaručí ale můžete vyzkoušet podnikání. Doporučuji přečíst knihu v internetové podobě (PDF) která se jmenuje „Jak vydělat peníze“ a poví vám jak naučit své finance pracovat a být finančně nezávislý!

Představte si že dostanete například jako dar 500 000,-Kč … co s nimi uděláte? Mnoho lidí by si koupilo nové auto, počítač, mobil a další věci které si budou užívat. To je ten problém! Tyto finance by jste měli investovat do něčeho kde bude hodnota narůstat, například u zmíněného automobilu cena prudce klesá.

Rozumím že si chcete koupit nový automobil pokud máte starou škodovku ale nebylo by lepší zainvestovat například do bytu který by jste zakoupil a poté pronajímal? Z pronájmu v některé lukrativní části většího města můžete získat např. 10 000,-Kč/měsíčně pouze z pronájmu této nemovitosti. Tento byt přitom bude mít neustále vyšší a vyšší hodnotu, za nějaký čas si zakoupíte auto ale tato nemovitost vám bude nadále vydělávat a to téměř bez práce.

Je na každém zdali se hned od začátku života zadluží a bude si užívat života skromně a bude neustále zadlužený nebo se několik let uskromní, bude šetřit a investovat a až nastane zlom kdy bude finančně nezávislí tak přestane pracovat.

Tags: ···

No Comments so far ↓

Stejně jako čerpací stanice ve venkovském Texasu po 10 hod., Komentáře jsou uzavřeny.