Lůzr

„Stačí jen velké odhodlání“

Lůzr header image 2

Jak vydělat na webu?

Srpen 24th, 2012 · 2 komentáře · Internet, Představení webových stránek

Jistě mnoho mých čtenářů má povědomí o podnikání na internetu, pokud ne tak si doporučuji přečíst brožuru „Jak vydělat peníze„.

Spustil jsem nový projekt Cleverad (již nefunkční) který slouží především majitelům webových stránek pro nákup a prodej textové reklamy. Mimo nákupu a prodeje textové reklamy si můžete na svůj web vložit affiliate formulář pro zprostředkování půjčky za kterou nedostáváte provizi několik desítek či stovek korun ale několik tisíc v závislosti na velikosti sjednané půjčky.

Jistě mnoho vás si klade otázku, někteří se mě na to již ptali v čem je tento systém lepší než např. Mlink.cz, Ranky.cz a další které již nejsou tolik známé. Výhoda mého systému je především v tom, že mají malou šanci na odhalení webových stránek zapojených v tomto programu (časem zapracuji také na ztížení výpisu webových stránek které se vám zobrazí po přihlášení v sekci Inzerent) aby byla bezpečnost vašich webů ještě vyšší.

Další výhodou je to, že inzerent má možnost si zvolit jakýkoliv formát reklamy (odkaz v libovolném tvaru, flash, banner…). V podstatě inzerent předloží kód Publisherovi který ho vloží na web a dostane zaplaceno vždy po měsíci.

Všem kteří si chtějí koupit levnou reklamu a nebo chtějí mít stabilní příjem z prodeje odkazů doporučuji využít systém Cleverad.cz

Tags:

2 komentáře so far ↓

  • stolda

    Promiň, ale už jen „facebook design“ mě odradil..

  • Ladislav Balon

    V pořádku, tento druh designu jsem zvolil jelikož nejsem příliš vynalézaví a šikovný nato abych vymyslel a zhotovil nějaký vlastní, pěkný design.
    Jako výhodu jsem viděl to, že každý facebook zná a tento design by mohl být lidem blízký.